11 meklēšanas rezultāti

 • Piedāvājums: veģetārs veselības restorāns “Rāma” Rīgas centrā.

  Sociālais mērķis: sociālo pakalpojumu sniegšana, uzlabojot sociālās atstumtības riskam pakļauto sabiedrības grupu dzīves kvalitāti, to integrācija darba tirgū, pakāpeniski atjaunojot šo sabiedrības locekļu darba iemaņas; vides aizsardzības un saglabāšanas veicināšana, sadarbībā ar valsts un nevalstiskajām organizācijām samazinot pārtikas atkritumu apjomu.

  Kontakti: 67272490

 • Kategorijas: Ēdināšana, Pakalpojumi, SU /

  Piedāvājums: restorānu un mobilo ēdināšanas vietu pakalpojumi.

  Sociālais mērķis: veicināt un atbalstīt sociālā riska grupu pārstāvju nodarbinātību, labklājību un izglītību, veicot uzņēmējdarbību, organizējot izglītojošus un darba prasmes nostiprinošus pasākumus, atbalstīt labdarības projektu īstenošanu.

  Kontakti: 29557172

 • Kategorijas: Ēdināšana, Ražošana, SU /

  Piedāvājums: bezglutēna un bezlaktozes kulinārijas un konditorejas produktu ražotne.

  Sociālais mērķis: uzlabot dzīves kvalitāti iedzīvotāju grupai, kuriem veselības apstākļu dēļ, ir dažādas pārtikas nepanesības un alerģijas, sekmēt Latvijas lauku iedzīvotāju dzīves kvalitāti un to saražotās produkcijas pārdošanu, izglītot sabiedrību par veselīgo pārtikas produktu priekšrocībām.

  Kontakti:
  dfg.lv

 • Piedāvājums: ēdieni līdzņemšanai.

  Sociālais mērķis: iekļaujošas pilsoniskas sabiedrības veidošana, kultūras un tūrisma daudzveidības nodrošināšana, videi draudzīgas rīcības popularizēšana vietējā sabiedrībā.

  Kontakti: 29904637

   

 • Piedāvājums: kafejnīca-sociālais uzņēmums, kas dod iespēju ikvienam izjust maizes gatavošanas procesu un vienlaikus labāk iepazīt sevi, meditēt un kvalitatīvi pavadīt laiku kopā ar ģimeni, draugiem vai kolēģiem. Uzņēmumu ir izveidojuši Krīzes centra ģimenēm un bērniem PASPĀRNE speciālisti, tāpēc darbam ar vardarbībā cietušiem bērniem un pieaugušajiem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām kā alternatīva tiek piedāvātas īpašas maizes terapijas nodarbības.

  Sociālais mērķis: veicināt sabiedrības dzīves kvalitātes uzlabošanu un sociālo pakalpojumu sniegšanu, īstenojot sociālo ietekmi radošu saimniecisko darbību.

  Kontakti:
  ramala.lv

 • Kategorijas: Ēdināšana, Izklaide, Pakalpojumi, SU /

  Piedāvājums: brīnišķīgā, neskartas dabas ieskautā vietā, vēsturiskajā līvu Mazirbes ciemā, kur tiek organizēti dažāda veida pasākumi, nometnes, sanāksmes, izbraukuma darījumu tikšanās, kā arī piedāvātas naktsmājas individuāliem un grupām līdz 90 cilvēkiem. Vieta saviesīgiem notikumiem, nodarbībām vai citiem pasākumiem renovēta zālē ar ietilpību līdz 200 cilvēkiem. Teritorijā pieejama asfaltēta autostāvvieta vieglajām automašīnām un autobusiem. Iespējami ēdināšanas pakalpojumi.

  Sociālais mērķis: veikt labvēlīgu sociālo ietekmi radošu saimniecisko darbību, iesaistīt uzņēmējdarbībā, nodarbināt un socializēt atstumtības riska grupu pārstāvjus.

  Kontakti:
  mazirbe.lv

 • Piedāvājums: medus un citu pārtikas produktu ražošana.

  Sociālais mērķis: veicināt bezpajumtnieku un citu sociālās atstumtības riska grupu cilvēku rehabilitāciju, sociālo integrāciju un dzīves kvalitātes pieaugumu. Radīt iespēju bezpajumtnieku un citu sociālās atstumtības riska grupu pārstāvju fiziskās, intelektuālās, psihiskās un sociālās funkcionēšanas uzlabošanai.

  Kontakti: 29804336

 • Kategorijas: Ēdināšana, Ražošana, SU /

  Piedāvājums: vegānu pārtikas produkti, maizes ražošana; svaigi ceptu mīklas izstrādājumu un kūku ražošana.

  Sociālais mērķis: nodarbināt un palīdzēt invalīdiem, bāreņiem, kā arī veicināt veselīgu dzīvesveidu, izglītojot sabiedrību par veselīgu pārtikas produktu priekšrocībām pret neveselīgiem pārtikas produktiem.

  Kontakti:
  vegset.com

 • Kategorijas: Ēdināšana, Pakalpojumi, SU /

  Piedāvājums: ģimenēm draudzīgs uzņēmums, kas nodarbojas ar ēdināšanas pakalpojumu sniegšanu. Sociālās uzņēmējdarbības veicējs, kas nodarbina personas ar dzirdes traucējumiem.

  Sociālais mērķis: uzņēmums nodrošina sociālās atstumtības riskam pakļauto darbiniekiem psiholoģisko, dzīves motivācijas un cita veida atbalstu, lai veicinātu darbinieku pašnovērtējuma celšanu un karjeras izaugsmes iespējas.

  Kontakti:
  picerijabarons.lv

 • Piedāvājums: izveidots, lai savienotu Latvijas saimnieku, tā produktu un pircēju, kuram produkti ir radīti.

  Sociālais mērķis: uzlabot Latvijas reģionu kopienu iedzīvotāju dzīves kvalitāti un Latvijas reģionu mazo saimniecību un mājražotāju konkurētspēju.

  Kontakti:
  svaigi.lv