16 meklēšanas rezultāti

 • Piedāvājums: deju teātris, kas piedāvā dažāda stila deju šova programmas.

  Sociālais mērķis: caur sportu, deju un mūziku motivēt cilvēkus pārvarēt vēzi un atgūties pēc vēža slimības, sniegt psiholoģisku palīdzību cilvēkiem, kas slimojuši ar vēzi, dalīties ar pieredzes stāstiem un organizēt pasākumus, lai iedvesmojot vēža slimniekus un personas, kas pārcietušas vēzi, uzveikt slimību un dzīvot pilnvērtīgu dzīvi.

  Kontakti: 28704865

 • Piedāvājums: sadzīves un dekoratīvo keramikas izstrādājumu, mākslas objektu ražošana un pārdošana.

  Sociālais mērķis: saglabāt Rīgas porcelāna rūpnīcas apdrukas ceha darba tehnoloģijas, zināšanas un prasmes un izmantot tās suvenīru, reklāmas un prezentreklāmas priekšmetu ražošanai.

  Kontakti:
  ornandum.lv

 • Kategorijas: Izklaide, Kultūra, Māksla, SU /

  Piedāvājums: mūzikas klubs DEPO pastāv kopš 2002. gada 15. marta un ir ilglaicīgākā koncertu vieta Latvijā.

  Sociālais mērķis: nodrošināt kultūras daudzveidību, uzturot koncertu vietu jauniem un vēl plaši nezināmiem mūziķiem, veicināt viņu atpazīstamību.

  Kontakti:
  klubsdepo.lv

 • Piedāvājums: interjera lampas, kas izgatavotas no pārstrādātiem un atkārtoti izmantotiem materiāliem.

  Sociālais mērķis: mazināt tekstila un cita veida atkritumu apjomu pieaugumu Latvijā un pasaulē, radot no tiem produktus ar jaunu pievienotu vērtību.

  Kontakti:
  etsy.com

 • Kategorijas: Izglītība, Jaunieši, Māksla, SU /

  Piedāvājums: terapeitiskās mākslas un pašattīstības meistarklases dažādām auditorijām (ar dažādiem garīgās veselības traucējumiem, vecuma grupām, ādas krāsām, tautībām utt.).

  Sociālais mērķis: radīt jaunas darba vietas sociālās atstumtības riskam pakļautajām iedzīvotāju grupām – primāri jauniešiem no trūcīgām ģimenēm, organizēt un vadīt meistarklases, izmantojot terapeitiskās mākslas metodes, veicinot sabiedrības dzīves kvalitātes uzlabošanu, izglītošanu (mūžizglītību) un kultūras daudzveidības saglabāšanu, integrēt savstarpēji dažādas sociālās grupas (piemēram, seniorus ar jauniešiem, vecākus, kuri audzina bērnus vieni ar pusaudžiem, u.c.).

  Kontakti:
  emotionlaborg.com

 • Kategorijas: Māksla, Pakalpojumi, SU /

  Piedāvājums: skaņu ierakstu producēšana.

  Sociālais mērķis: nodarbināt personas, kuras pakļautas sociālās atstumtības riskam, nodrošināt prakses iespējas personām ar kustību traucējumiem, kā arī apmācīt un veicināt personām ar kustību traucējumiem iespēju apgūt skaņu režisora profesiju.

  Kontakti: 27523883

 • Kategorijas: Māksla, Pakalpojumi, SU /

  Piedāvājums: kinofilmu, videofilmu un televīzijas programmu producēšana.

  Sociālais mērķis: palīdzēt cilvēkiem ar kustību traucējumiem apgūt sekojošas prasmes: video montāža un video satura ražošana, kā arī informēt sabiedrību par sociālām un cita veida problēmām, kas skar sabiedrību kopumā un katru indivīdu atsevišķi, problēmas dažādos veidos atspoguļojot interneta vidē.

  Kontakti:
  labstrends.lv

 • Piedāvājums: tautas tērpu un to piederumu izgatavošana.

  Sociālais mērķis: kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšana, seno amatu prasmju nodošana nākamajām paaudzēm.

  Kontakti: 29123749

 • Piedāvājums: mākslas un dizaina priekšmeti.

  Sociālais mērķis: sniegt atbalstu neredzīgajiem un cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, iedvesmot viņus uz lielākiem mērķiem un veidot labvēlīgu vidi sociāla biznesa attīstībai.

  Kontakti:
  blindart.lv

 • Kategorijas: Apģērbi, Māksla, Ražošana, SU /

  Piedāvājums: stājas korekcijas T-krekli, kas radīti Latvijā.

  Sociālais mērķis: sekmēt sociāli mazaizsargāto iedzīvotāju, īpaši invalīdu, pirms pensijas vecuma cilvēku un jauno vecāku nodarbinātību un integrāciju sabiedrībā.

  Kontakti:
  correcty.eu