16 meklēšanas rezultāti

 • Piedāvājums: labdarības platforma, kas vienkāršā veidā savieno cilvēkus un lietas. Četri labdarības veikali Rīgā un viens Liepājā.

  Sociālais mērķis: sekmē vides aizsardzību, uzlabošanu un dabas resursu saglabāšanu. Sniedz informāciju (zināšanas) sabiedrībai, kas veido iedzīvotāju rūpīgāku un atbildīgāku attieksmi pret apkārtējo vidi un tās piesārņojumu. Veicina un atbalsta pilnīgi vai daļēji otrreiz pārstrādātu materiālu un apģērbu ražošanu un izmantošanu un veicina pilsoniskās sabiedrības dzīves kvalitātes uzlabošanu.

  Kontakti:
  otraelpa.lv

 • Piedāvājums: elektroinstalācijas ierīkošana, alternatīvo enerģijas ieguves avotu (saules paneļi, vēja ģeneratori, u.c.) pārdošana un izbūve, lai mazinātu Latvijas tautsaimniecības atkarību no fosilā kurināmā un CO2 izmešus.

  Sociālais mērķis: nodarbināt sociālam atstumtības riskam pakļautos – personas ar invaliditāti, bezdarbniekus, kuriem ir apgādājamie, bezdarbniekus, kas vecāki par 54 gadiem un ilgstošos bezdarbniekus kā arī personas, kurām Latvijas Republikā ir piešķirts bēgļa, alternatīvais vai bezvalstnieka statuss.

  Kontakti: 29212985

 • Piedāvājums: digitālā platforma, kurā pirkt un pārdot to, kas netiek nelietots.

  Sociālais mērķis: platforma, kas lietām piešķir otru dzīvi, aicina mainīt domāšanas veidu un aicina izmantot lietas, kuras vēl var sniegt labumu, tādējādi piedaloties aprites ekonomikā.

  Kontakti:
  stufful.com

 • Piedāvājums: veģetārs veselības restorāns “Rāma” Rīgas centrā.

  Sociālais mērķis: sociālo pakalpojumu sniegšana, uzlabojot sociālās atstumtības riskam pakļauto sabiedrības grupu dzīves kvalitāti, to integrācija darba tirgū, pakāpeniski atjaunojot šo sabiedrības locekļu darba iemaņas; vides aizsardzības un saglabāšanas veicināšana, sadarbībā ar valsts un nevalstiskajām organizācijām samazinot pārtikas atkritumu apjomu.

  Kontakti: 67272490

 • Piedāvājums: interjera lampas, kas izgatavotas no pārstrādātiem un atkārtoti izmantotiem materiāliem.

  Sociālais mērķis: mazināt tekstila un cita veida atkritumu apjomu pieaugumu Latvijā un pasaulē, radot no tiem produktus ar jaunu pievienotu vērtību.

  Kontakti:
  etsy.com

 • Piedāvājums: sniedz iespēju iztīrīt skapju plauktus vai garāžu un nopelnīt naudu par sev vairs nederīgām vai nelietotām mantām, kas krāj putekļus. Izīrējot savu tirdzniecības vietu, Jūs atbalstāt organizācijas turpmākos projektus.

  Sociālais mērķis: veicināt un atbalstīt sociālā riska grupu pārstāvju nodarbinātību, labklājību, izglītību un dzīves kvalitātes uzlabošanu, veicot saimniecisko darbību ar labvēlīgu sociālo ietekmi, organizējot izglītojošus un darba prasmes nostiprinošus pasākumus, atbalstīt labdarības projektu īstenošanu.

  Kontakti:
  lma-dace.lv

 • Piedāvājums: aromātiskās sveces, telpu smaržkociņi, eko sojas vasks un ēteriskās smaržeļļas.

  Sociālais mērķis: veikt labvēlīgu sociālo ietekmi radošu saimniecisko darbību ar iekļaujošas pilsoniskas sabiedrības veidošanu, izglītības veicināšanu, vides aizsardzību un saglabāšanu.

  Kontakti:
  liteonline.shop

 • Piedāvājums: SIA “4 vēji” kopā ar DSPC “LAIPA” klientiem piedāvā sagatavot skaistas ziepes, to komplektus dāvanām, keramikas krūzes, bļodas un citus rokdarbus. Visi radītie izstrādājumi ir 100% roku darbs, ko ar mīlestību un ļoti lielu centību gatavojušas personas ar invaliditāti.

  Sociālais mērķis: nodarbināt un apmācīt sociālās atstumtības riskam pakļautas iedzīvotāju grupas.

  Kontakti:
  4veji.lv

 • Piedāvājums: industriālās tehnikas riepu, kāpurķēžu, aprīkojuma un rezerves daļu izplatīšana.

  Sociālais mērķis: veicināt sociāli neaizsargāto iedzīvotāju integrāciju darba tirgū.

  Kontakti:
  rototeh.lv

 • Piedāvājums: tautas tērpu un to piederumu izgatavošana.

  Sociālais mērķis: kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšana, seno amatu prasmju nodošana nākamajām paaudzēm.

  Kontakti: 29123749