8 meklēšanas rezultāti

 • Kategorijas: Apģērbi, SU /

  Piedāvājums: specializēts apģērbu veikals, kas paredzēts personām ar kustību traucējumiem, piedāvājot pārdomāti veidotu kolekciju, kas paredzēta ratiņkrēslu lietotājiem, protēžu nēsātājiem un tiem, kam nepieciešams rehabilitācijas apģērbs pēc traumas.

  Sociālais mērķis: veicināt cilvēku ar kustību traucējumiem integrāciju sabiedrībā; ražošanas un produktu izstrādes pakalpojumu sniegšana.

  Kontakti:
  vilbers.com

 • Kategorijas: Apģērbi, Ražošana, SU /

  Piedāvājums: ražošanas uzņēmums, kas darbojoties sociālo mērķu labā, ražo preces cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

  Sociālais mērķis: izstrādāt un realizēt apģērbus un aksesuārus, palīgierīces cilvēkiem ar kustības traucējumiem.

  Kontakti: 29577669

 • Kategorijas: Apģērbi, Pakalpojumi, SU /

  Piedāvājums: lietotu preču mazumtirdzniecība veikalos un labdarības projektu organizēšana.

  Sociālais mērķis: palīdzēt trūcīgākajai sabiedrības daļai, finansiāli atbalstot organizācijas, kas darbojas trūcīgu cilvēku labā, īpaši rūpējoties par ģimenēm ar bērniem un kopīgi realizējot projektus, palīdzēt iedzīvotājiem, kuri vēlas iegādāties sev noderīgas lietas par zemākām cenām nekā tradicionālos veikalos, palīdzēt dabai – ja cilvēki kļūs aizvien izpalīdzīgāki un ziedos lietas, kuras vairs nelieto, labdarībai, un citi tās iegādāsies, tiks taupīti arī dabas resursi, palīdzēt jauniešiem bez darba pieredzes – veikalā jauniešiem brīvprātīgā darba veidā ir iespēja iegūt pieredzi, kas noderēs darba tirgū.

  Kontakti:
  hopen.lv

 • Piedāvājums: tautas tērpu un to piederumu izgatavošana.

  Sociālais mērķis: kultūrvēsturiskā mantojuma saglabāšana, seno amatu prasmju nodošana nākamajām paaudzēm.

  Kontakti: 29123749

 • Piedāvājums: Latvijā radīts zīmols, kas reprezentē apģērbu kā jaunas identitātes formas meklējumu balstoties upcycling koncepcijā, kā arī izmantojot dabīgas izcelsmes materiālus. Izmantot ražošanā tādus materiālus, kā džinsu bikses, lins.

  Sociālais mērķis: mazināt tekstilatkritumu apjomu, radot no tiem produktus ar jaunu pievienotu vērtību. Veicināt izpratni par resursu otrreizēju izmantošanu.

  Kontakti:
  zile-zile.com

 • Kategorijas: Apģērbi, Māksla, Ražošana, SU /

  Piedāvājums: stājas korekcijas T-krekli, kas radīti Latvijā.

  Sociālais mērķis: sekmēt sociāli mazaizsargāto iedzīvotāju, īpaši invalīdu, pirms pensijas vecuma cilvēku un jauno vecāku nodarbinātību un integrāciju sabiedrībā.

  Kontakti:
  correcty.eu

 • Kategorijas: Apģērbi, Ražošana, SU /

  Piedāvājums: peldkostīmu ražošana un pielāgošana, sintētisko audumu apdruka.

  Sociālais mērķis: mazināt plastmasas un apģērbu atkritumu pieaugumu Latvijā un pasaulē, veicinot to atkārtotu pārstrādi par apģērbu ražošanā derīgiem izejmateriāliem, ko izmantos individualizētu peldkostīmu šūšanai.

  Kontakti:
  swimbe.lv

 • Piedāvājums: sociāli mazaizsargāto grupu nodarbinātības veicināšana. Uzņēmuma piedāvājumā atrodami daudzveidīgi rokudarbi, trauki, adījumi, sveces un citi izstrādājumi, kurus darinājuši cilvēki ar invaliditāti, viņu vecāki vai pirmspensijas un pensijas vecuma cilvēki.

  Sociālais mērķis: veicināt un atbalstīt sociālā riska grupu pārstāvju nodarbinātību, labklājību un izglītību, veicinot uzņēmējdarbību, organizējot izglītojošus un darba prasmes nostiprinošus pasākumus, atbalstīt labdarības projektu īstenošanu.

  Kontakti:
  visivar.lv