31 meklēšanas rezultāti

 • Piedāvājums: kokapstrādes pakalpojumi – zāģēšana, ēvelēšana un impregnēšana.

  Sociālais mērķis: sabiedrības darbības sociālais mērķis ir ieslodzīto vai personu, kuras atbrīvotas no ieslodzījuma vietas, nodarbinātības veicināšana.

  Kontakti: 29433853

 • Kategorijas: Apģērbi, Ražošana, SU /

  Piedāvājums: ražošanas uzņēmums, kas darbojoties sociālo mērķu labā, ražo preces cilvēkiem ar kustību traucējumiem.

  Sociālais mērķis: izstrādāt un realizēt apģērbus un aksesuārus, palīgierīces cilvēkiem ar kustības traucējumiem.

  Kontakti: 29577669

 • Piedāvājums: sadzīves un dekoratīvo keramikas izstrādājumu, mākslas objektu ražošana un pārdošana.

  Sociālais mērķis: saglabāt Rīgas porcelāna rūpnīcas apdrukas ceha darba tehnoloģijas, zināšanas un prasmes un izmantot tās suvenīru, reklāmas un prezentreklāmas priekšmetu ražošanai.

  Kontakti:
  ornandum.lv

 • Piedāvājums: gatavo tekstilizstrādājumu ražošana.

  Sociālais mērķis: radīt darbavietas sociālās atstumtības riskam pakļautai iedzīvotāju grupai, izgatavojot kvalitatīvas un pieejamas antistresa segas, kas risina plašu sociālu problēmu virknei sabiedrības grupu.

  Kontakti: 27800080

 • Piedāvājums: interjera lampas, kas izgatavotas no pārstrādātiem un atkārtoti izmantotiem materiāliem.

  Sociālais mērķis: mazināt tekstila un cita veida atkritumu apjomu pieaugumu Latvijā un pasaulē, radot no tiem produktus ar jaunu pievienotu vērtību.

  Kontakti:
  etsy.com

 • Piedāvājums: izgatavo un pielāgo pēc individuāla pasūtījuma tehniskos palīglīdzekļus – ortozes, protēzes un sēdēšanas sistēmas.

  Sociālais mērķis: izgatavot pēc individuāliem mēriem tehniskos palīglīdzekļus bērniem un pieaugušajiem ar kustību traucējumiem, mazinot slimību izraisītās komplikācijas, veicinot dzīves kvalitātes paaugstināšanos. Pēc individuāliem mēriem izgatavot un pielāgot sēdēšanas sistēmas bērniem un pieaugušajiem, kas ilgstoši atrodas ratiņkrēslā, lai mazinātu deformācijas un to attīstību.

  Kontakti: 25669889

 • Piedāvājums: aromātiskās sveces, telpu smaržkociņi, eko sojas vasks un ēteriskās smaržeļļas.

  Sociālais mērķis: veikt labvēlīgu sociālo ietekmi radošu saimniecisko darbību ar iekļaujošas pilsoniskas sabiedrības veidošanu, izglītības veicināšanu, vides aizsardzību un saglabāšanu.

  Kontakti:
  liteonline.shop

 • Piedāvājums: SIA “4 vēji” kopā ar DSPC “LAIPA” klientiem piedāvā sagatavot skaistas ziepes, to komplektus dāvanām, keramikas krūzes, bļodas un citus rokdarbus. Visi radītie izstrādājumi ir 100% roku darbs, ko ar mīlestību un ļoti lielu centību gatavojušas personas ar invaliditāti.

  Sociālais mērķis: nodarbināt un apmācīt sociālās atstumtības riskam pakļautas iedzīvotāju grupas.

  Kontakti:
  4veji.lv

 • Kategorijas: Izglītība, Ražošana, SU /

  Piedāvājums: palīglasīšanas un mācīšanās risinājumu izstrāde un ražošana, kas palīdz sasniegt mērķus izglītībā un realizēt savu potenciālu sociālajā dzīvē.

  Sociālais mērķis: tehnisko palīglīdzekļu ražošana, kas cilvēkiem ar disleksiju un redzes traucējumiem palīdz apgūt mācību, izzinošo un daiļliteratūru, un ir nozīmīgs atbalsts šo personu panākumiem izglītībā, mūžizglītībā, nodarbinātībā un līdzdarbībā sabiedriskajā dzīvē.

  Kontakti:
  brunomaster.com

 • Kategorijas: Ražošana, Seniori, SU /

  Piedāvājums: Latvijas senioru un cilvēku ar invaliditāti radītās mākslas lietas – adījumi, māla izstrādājumi, rotas, ādas produkti un līdzīgi, to reklamēšana un pārdošana.

  Sociālais mērķis: palīdzēt senioriem un cilvēkiem ar invaliditāti pārdot radīto produkciju individuāliem pircējiem un izpildot korporatīvos pasūtījumus, tādējādi palielinot šo sociāli mazāk aizsargāto iedzīvotāju ienākumus un uzlabojot viņu dzīves kvalitāti.

  Kontakti:
  tiptip.lv